Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i gata

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 21:14, måndag 27 juli 2020

Skickades till Lysekils kommun, mindre än en minut senare

Inget potthål men ändå så det känns i bilen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ser ut som om jag rapporterat problemet i fel kategori...

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 23:03, torsdag 3 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.