Tillbaka till samtliga rapporter

Det sticker upp flera metalltrådar ur asfalten som orsakar punktering på cyklar mm. Dessa utgör också en storfara.

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Olof, 16:03, onsdag 25 mars 2020

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Det här felet har funnit ett tag och det är viktigt att det åtgärdats det cyklar så många barn (och vuxna) här varje dag.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:34, onsdag 22 april 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:33, onsdag 20 maj 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:03, onsdag 17 juni 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?