Tillbaka till samtliga rapporter

Det ligger en jättestor snöhög vid vårt hus.

Rapporterat i kategori Vinterväghållning av Kent Lundquist, 10:45, onsdag 25 mars 2020

Skickades till Söderhamns kommun, 4 minuter senare

Snöhögen har hamnat fel. Tacksam om det togs bort.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kent Lundquist 11:18, onsdag 22 april 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?