Tillbaka till samtliga rapporter

Träd fallit ner över gata längst upp på Åsbacken utanför fastigheter 39-43.

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 17:34, söndag 16 februari 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Stormen blåste ner ett träd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vägföreningen för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:09, måndag 17 februari 2020

  • Hej, Vägföreningen har svarat att de åtgärdar detta. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:44, tisdag 10 mars 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.