Tillbaka till samtliga rapporter

Svart lampa

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:23, tors 21 november 2019

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Svart lampa, Moängsvägen 6

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Trasig gatubelysning Rosenlundsgatan 10

    Postat anonymt 17:51, mån 16 december 2019

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:18, onsdag 4 mars 2020

  • Fortfarande svart lampa Rosenlundsgatan 10.

    Postat av EvaLena Kindberg 14:20, torsdag 19 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?