Tillbaka till samtliga rapporter

Dött träd

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 16:22, ons 21 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Precis utanför vår tomtgräns har vi ett dött träd som hänger in över vår trädgård. Trädet står på, vad jag tror är, kommunal mark.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till enhet Park för undersökning/åtgärd. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:48, tors 22 augusti 2019

  • Hej! Behöver di adress för att se om det är kommunal mark.

    Postat anonymt 16:00, tors 22 augusti 2019

  • Åtgärdat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:11, fre 13 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.