Tillbaka till samtliga rapporter

Dött träd

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage av Elena Fridfelt, 16:22, onsdag 21 augusti 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Precis utanför vår tomtgräns har vi ett dött träd som hänger in över vår trädgård. Trädet står på, vad jag tror är, kommunal mark.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till enhet Park för undersökning/åtgärd. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:48, torsdag 22 augusti 2019

  • Hej! Behöver di adress för att se om det är kommunal mark.

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 16:00, torsdag 22 augusti 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?