Tillbaka till samtliga rapporter

Sönderkörd vägskylt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 07:04, torsdag 13 juni 2019

Skickades till Lidingö, mindre än en minut senare

Vägskylt om fartgupp vid Bodalsvägen har körts sönder och slängts upp på refug.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Problemet löst.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:43, söndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?