Tillbaka till samtliga rapporter

Stopp i rännstensbrunn vid Rönnebergsgatan 10.

Rapporterat i kategori Igensatt brunn av Tobias Persson, 11:51, onsdag 12 juni 2019

Skickades till Ängelholms kommun, 4 minuter senare

Stopp i brunnen vilket skapat en liten översvämning efter det häftiga regnandet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?