Tillbaka till samtliga rapporter

Liggande gamla trädstockar

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 13:56, tors 9 maj 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Dessa träd/stockar har legat här i ca 1 år och borde tas bort för att ej förstöra marken/omgivningen inunder. Det ser även väldigt tråkigt ut. Tack på för hand!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Det är möjligtvis på Bygdegårdsföreningens mark, men vi skickar vidare detta till berörd enhet så tar dem det vidare.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:25, fre 10 maj 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:26, tors 6 juni 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:38, tors 4 juli 2019

  • Dessa stockar ligga kvar bra för biologisk mångfald.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:01, fre 13 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.