Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt på vägbanan

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 06:26, mån 3 december 2018

Skickades till Borås, 4 minuter senare

Hej. Skylten som sitter mellan filera här gör det besvärligt att ta sig för bi för den hänger in i vänsterfilen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?