Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:30, tors 30 augusti 2018

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Två olika gatlyktor är trasiga. De tänds med övriga lyktor men släcks igen lite senare och det blir jätte märkt på den delen av gatan!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Gatubelysning fortfarande trasig utanför Porla Kusin och Style By Peggy. Lyktorna tänds med de övriga men släck en stund senare. Jätte mörkt på den delen av gatan!!!!!!!!!!! Har skrivit om detta fyra gånger tidigare men verkar va svårt att ta detta till sig på kommunhuset. Är väl inte viktigt nog.

    Postat anonymt 20:22, fre 7 september 2018

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:02, tors 27 september 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.