Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock ligger och slår på nyasfalterad väg. Det stör boende i närheten.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 14:33, ons 29 augusti 2018

Skickades till Malmö kommun, 2 minuter senare

Det arbetas fortfarande på vägen men vill bara tala om att brunnslocket är störande redan nu. Så de inte åker iväg utan att fixa problemet. Det har varit så här i ca två veckor.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:16, ons 26 september 2018

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:30, ons 24 oktober 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?