Tillbaka till samtliga rapporter

Omkullblåst busskur

Anonym rapport i kategori Hållplats, 08:06, mån 27 augusti 2018

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Den ena busskuren blåste bort i vintras. Den ligger bredvid.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:20, mån 24 september 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?