Tillbaka till samtliga rapporter

Trottoarer och kantsten är trasiga

Rapporterat i kategori Övrigt av GD, 07:44, tis 21 augusti 2018

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Trottoarer och kantsten är väldigt dåliga på HELA Norrgatan de är sönder på många ställen och det ser väldigt tråkigt ut. (Kantsten som rasat bl.a. vid Norrgatan 18-20)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:20, tis 18 september 2018

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:33, tis 16 oktober 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?