Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa sönder

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:49, sön 19 augusti 2018

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Lampa sönder länge

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kontrollerar detta tack för info

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:37, mån 20 augusti 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.