Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig markering av gång och cykelbana .

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 16:18, tis 14 augusti 2018

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Dålig markering av gångväg resp. cykel/bilväg ! Behövs fler symboler på asfalten ! Ofta går man på cykel/bilvägen ! Farligt !

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:23, ons 12 september 2018

  • Ett fart/ trafikhinder i betong i form av en säl, nära busshållplatsen, är svårupptäckt i höstmörkret och risken är stor att någon exempelvis cyklar på den.

    Postat anonymt 18:49, mån 3 december 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?