Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig utanför Style By Peggy

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:12, sön 12 augusti 2018

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Gatubelysningen fungerar mycket dåligt längs hela Kyrkogatansgårdsgata.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:06, mån 10 september 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?