Tillbaka till samtliga rapporter

Mörk gångväg

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbanor, anonymt 23:37, torsdag 9 augusti 2018

Skickades till Ekerö, 3 minuter senare

Träd hänger runt gatlyktor. Det är väldigt mörkt på gångvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi skickar ärendet vidare till vår utemiljöavdelning för besiktning

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:18, fredag 10 augusti 2018

  • Beställning skickad för åtgärd

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:14, tisdag 28 augusti 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.