Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 16:52, torsdag 9 augusti 2018

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Överfull soptunna en vecka innan tömning!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tömning V 33 Måndag. Forshaga Kommun.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 13:45, fredag 10 augusti 2018

  • Problem löst. Forshaga kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:24, onsdag 22 augusti 2018