Tillbaka till samtliga rapporter

Ytterligare delar av soffa

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 20:24, måndag 9 juli 2018

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Två delar av hörnsoffa dumpad 500 meter från resten av soffan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi åker och hämtar soffan under morgondagen.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 21:03, måndag 9 juli 2018

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:13, fredag 20 juli 2018

  • Mycket snabbt utfört, till full belåtenhet från min sida.

    Postat anonymt 21:09, måndag 6 augusti 2018