Tillbaka till samtliga rapporter

Glas

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 11:08, torsdag 14 juni 2018

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Ligger glas på cykelvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Nu är det ändå mer glas över gång/cykelbanan efter att gräsklipparen kört över glaset

    Postat anonymt 08:58, tisdag 19 juni 2018

  • Glaset är borta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Sandra karlsson 14:18, måndag 2 juli 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.