Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning under järnvägsbron

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 07:47, onsdag 13 juni 2018

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Hej, Det ligger massa skräp under bron. Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Nu har det varit nedskräpat här i över en månad. Vore trevligt om det kunde städas bort. Mvh

    Postat anonymt 08:37, onsdag 11 juli 2018
    Still open, via questionnaire

  • Vad händer med detta? Det har nu varit nedskräpat i över två månader. Vore trevligt om det kunde städas bort. Mvh

    Postat anonymt 09:54, onsdag 8 augusti 2018
    Still open, via questionnaire

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.