Tillbaka till samtliga rapporter

Grus

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 19:24, tisdag 12 juni 2018

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Fortfarande har upptagning av vinterns flis blivit av.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din påminnelse! Vi har tagit ärendet vidare till berörd verksamhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:17, torsdag 14 juni 2018

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:08, tisdag 10 juli 2018