Tillbaka till samtliga rapporter

Glasflaskor på gräsmattan

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:00, torsdag 24 maj 2018

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Var försiktiga när ni klipper gräset. Det ligger glasflaskor utspridda. Har plockat upp ett par men det ser ut att ligga fler längre bort

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi ser över detta mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 08:10, torsdag 24 maj 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.