Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt lutar samt står felaktigt

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 07:18, ons 2 maj 2018

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Skylt lutar samt står felaktigt, den bör flyttas 10 m söderut så när man kommer körande syns den direkt, otaliga felkörningar, ofta stora lastbilar som kan undvikas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:55, ons 30 maj 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?