Tillbaka till samtliga rapporter

Saknas asfalt utanför sävstigen7. Precis vid ingången till tomten.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Magnus granqvist, 08:02, ons 25 april 2018

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Asfalten har saknats sen fiber inkoppling. Ca 1,5 år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?