Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa lyser inte sedan några veckor på bobollplan i Nödinge

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Monica Stiller den 11:35, måndag 16 april 2018

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Lampans nummer finns på bilden.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Vi har framfört ärendet till Ale El för att tas med i kommande rondering. Hälsningar, Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun 11:52, måndag 16 april 2018

  • Ale El har fixat belysningen. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun 06:30, torsdag 19 april 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.