Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av iOS i kategorin Klotter, anonymt 10:14, mån 16 april 2018

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Klotter vid trappan från Kungsgatan 44 upp till södra Kvarngatan. Klotter på murar och ställverk.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:19, ons 16 maj 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?