Tillbaka till samtliga rapporter

Översvämning

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 14:51, sön 15 april 2018

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

En liten regnskur och det ser ut så här översvämmat på cykelbanan. Bilvägen är ok. Uselt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Igensatt brunn. Rensad nu

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:46, tis 17 april 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.