Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp har slängts på båda sidor av vägen

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 06:52, lör 7 april 2018

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Någon har inte orkat att slänga sitt skräp på tippen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:37, mån 9 april 2018

  • Snabbt fixat!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:30, tors 12 april 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.