Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt vid korsningen Höstgatan o Sommarstigen sitter fel.

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 15:11, tors 22 mars 2018

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Skylten vriden.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?