Tillbaka till samtliga rapporter

Brunn igensatt av is

Rapporterat av iOS i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 17:09, tis 13 mars 2018

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Brunn igensatt av is. Två decimeter vatten på större delen av vändplatsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ok

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:46, tors 22 mars 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.