Tillbaka till samtliga rapporter

Blå volvo samt datorskärm

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 11:44, måndag 19 februari 2018

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Det har stått en blå volvo v70 av äldre modell på vägen in till skyddsrummet samt en datorskärm mins ett år. tror att detta är något som tjuvar har dumpat

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överlämnat till berörda enheter. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:33, måndag 19 februari 2018

  • Jag har bett våra p-vakter se om bilen står felparkerad på allmän plats eller om den står på tomtmark där det är markägaren som måste begära att bilen ska flyttas.

    Med vänlig hälsning Björn Berle, Trafikingenjör Ale kommun

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat av Ale kommun 15:17, måndag 19 februari 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.