Tillbaka till samtliga rapporter

Stor gran som skräpar och skuggar

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 12:30, söndag 11 februari 2018

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

På den kommunägda grönytan mellan hus på Södra Ravingatan och Storgatan står en stor gran som skuggar och skräpar väldigt mycket. Vi ser gärna att den tas ned. Den står också rakt över en elledning och vi funderar på om det är lämpligt?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Uppdaterad av Forshaga kommun 16:44, måndag 19 februari 2018

  • Vi kollar

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat av Forshaga kommun 16:45, måndag 19 februari 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.