Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig sandlåda

Rapporterat av Android i kategorin Övrigt av Lotta Parkvall, 08:23, lör 3 februari 2018

Skickades till Lidingö, 2 minuter senare

Vid busshållplatsen Näset finns denna misshandlade låda.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:07, lör 3 mars 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?