Tillbaka till samtliga rapporter

Sättningar i marken

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 13:58, tors 1 februari 2018

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Sättningar i plattorna till blindgången utanför Efes restaurang Kyrkogatan 13 efter fiberarbete.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 14:49, tors 1 mars 2018

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:49, tors 1 mars 2018

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.