Tillbaka till samtliga rapporter

Lyktstolpe

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Kristian Jonasson Sand den 07:19, tisdag 30 januari 2018

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Fungerar en kort stund efter man lagat den, finns på Alvhems förskola. Redan dåligt belysning i området kring Parkering.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag skickar rapporten till ansvarig enhet inom kommunen. Med vänlig hälsning Linda Stålberg, Ale kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun 10:13, onsdag 31 januari 2018

  • Hej, nu ska lampan lysa igen. Med vänlig hälsning Linda Stålberg, Ale kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun 08:39, måndag 26 februari 2018

  • Bra!

    Postat av Kristian Jonasson Sand 12:05, tisdag 27 februari 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.