Tillbaka till samtliga rapporter

Mörk stolpe

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 17:54, lördag 27 januari 2018

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Sätt reflex på stolpen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 19:55, lördag 24 februari 2018

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 20:24, lördag 24 mars 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.