Tillbaka till samtliga rapporter

De 2 första gatlyktorna är trasiga och har så varit i en vecka

Anonym rapport i kategori Övrigt, 07:25, torsdag 18 januari 2018

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

2 gatlyktor trasiga

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:19, torsdag 15 februari 2018