Tillbaka till samtliga rapporter

Tre st trasiga gatlampor som hänger över vägen i rad

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:35, lör 30 december 2017

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

En har varit trasig i några månader men nu har två till gått sönder så det är väldigt mörkt. Lamporna hänger över gatan mellan husen. tacksam om någon kan komma och kolla på det!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.