Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 18:34, lör 16 december 2017

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Krossat glas mitt på gatan. Har spritts över ett större område de senaste dagarna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ett par glashögar ligger närmare trottoaren mot vita huset. Ett par våghalsar brukar parkera över dem. De ligger alltså inte öppet när bilarna står där. Det nu ännu mer utspridda småsplittret är tillräckligt för att punktera både hundtassar och cykeldäck.

    Postat anonymt 06:26, fre 22 december 2017

  • Still open, via questionnaire, 12:23, torsdag 25 januari 2018

  • Still open, via questionnaire, 10:33, fredag 23 februari 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.