Tillbaka till samtliga rapporter

Lutande skylt vid övergångsställe (Trollesundsvägen/Mosstenabacken)

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 11:38, fre 8 december 2017

Skickades till Stockholm, 2 minuter senare

Skylten som står på refugen lutar i vägens riktning, antagligen efter att ha blivit påkörd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:22, lördag 6 januari 2018