Tillbaka till samtliga rapporter

Ligger gatstenar vid teleskåpet som blivit över när de byggde guppet. Har legat där ett antal år.

Anonym rapport i kategori Övrigt, 17:26, mån 4 december 2017

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Dessa stenar kommer ligga kvar om ingen hämtar dem.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?