Tillbaka till samtliga rapporter

Fel parkerar

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 11:53, mån 4 december 2017

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

På odengatan 40 utanför min hus finns en vändzon. Hyrangästerns som bor i området sidan om (skurupshem ). Dem flesta parkerar bilar i odengatan vändzon plus framför min utgång garaget. Jag behöver en lösning på den situationen. Leonel

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?