Tillbaka till samtliga rapporter

Träd över ledning

Anonym rapport i kategori Övrigt, 08:58, mån 4 december 2017

Skickades till Söderhamns kommun, 2 minuter senare

Träd hänger över ledning och på ett ställe ligger ledningen under snön.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:50, tis 5 december 2017