Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 22:56, tis 28 november 2017

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Släckt lykta

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdas framöver när vi bytar ut armaturen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:58, ons 29 november 2017