Tillbaka till samtliga rapporter

All gatubelysning släckt från mitten på Rydsgård ut till E65

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Peter den 06:27, tis 28 november 2017

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Släckt gatubelysning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi har anmält felet till vår entreprenör som kommer att fel avhjälpa detta under dagen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:34, tis 28 november 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.