Tillbaka till samtliga rapporter

Hundpåse korg

Rapporterat av Android i kategorin Hundrastgårdar av Sulejman Mujkanovic den 10:12, måndag

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Korgen vid lidl är nerplockad föra året. Vad gör man med påsen ....? Slänga på gräsmattan,gå in i butiken med den. ? Tacksam som hundägare om ni återmonterar den

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Vi sätter upp en ny p-korg under veckan.

    Postat av Ale kommun 07:29, onsdag, markerad som löst

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.