Tillbaka till samtliga rapporter

Vägar (Övriga)

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 15:16, sön 12 november 2017

Skickades till Sundsvall, 4 minuter senare

En liten vallgrav på Strömgatan som har varit ifylld men tyvärr togs fyllningen bort...nu är det mkt skarpa kanter för både bil och cykel

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 18:16, sön 10 december 2017

  • Långvarigt - dålig info till boende

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:26, måndag 8 januari 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.